9HT10-32.768KDZF-T. - CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, 3.2 X 1.5MM
| Key | Description |
| Operating Temperature Min | -40 °C |
| Crystal Case / Package | SMD, 3.2mm x 1.5mm |
| No. of Pins | 2 Pins |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Frequency Nom | 32.768 kHz |
| Product Range | 9HT10 Series |
| Frequency Tolerance + / - | 20 ppm |
| Operating Temperature Max | 85 °C |
| Crystal Mounting Type | SMD |
| Parameter | Value |
| Product Name | 9HT10-32.768KDZF-T. - CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, 3.2 X 1.5MM |
| Manufacturer / Brand | TXC |
| MPN | 9HT10-32.768KDZF-T. |
| RoHS | YES |
| Country of Origin | CN |
| Hazardous | false |
See 0 Ratings & Reviews |
9HT10-32.768KDZF-T. - CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, 3.2 X 1.5MM
| Key | Description |
| Operating Temperature Min | -40 °C |
| Crystal Case / Package | SMD, 3.2mm x 1.5mm |
| No. of Pins | 2 Pins |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Frequency Nom | 32.768 kHz |
| Product Range | 9HT10 Series |
| Frequency Tolerance + / - | 20 ppm |
| Operating Temperature Max | 85 °C |
| Crystal Mounting Type | SMD |
| Parameter | Value |
| Product Name | 9HT10-32.768KDZF-T. - CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, 3.2 X 1.5MM |
| Manufacturer / Brand | TXC |
| MPN | 9HT10-32.768KDZF-T. |
| RoHS | YES |
| Country of Origin | CN |
| Hazardous | false |